D.Steakhouse - kráľovstvo steakov

D.Steakouse>>:   je našou druhou reštauráciou. Je to skôr taký splnený sen môjho manžela, ktorý žil dlhé roky v New Yorku, kde sú tie najlepšie steakhousy na svete. Preto sa aj volá D.Steakhouse - Daliborov steakhouse s podtitulom Kingdom of Steaks - Kráľovstvo steakov. A tiež je reakciou na pozoruhodné správanie našich zákazníkov, ktorí v Kogu (ktoré je seafoodovou reštauráciou) jedávali steaky skoro v takom množstve ako chobotnicu, takže sme pre nich "museli" otvoriť reštauráciu, ktorá sa špecializuje len na steaky! 

Keď sme (tri roky!) pripravovali otvorenie nášho D. Steakhouse, naozaj sme prešli veľa fariem, kým sme si boli istí, že sme pre D.Steakhouse vybrali to najlepšie mäso. A jedli sme steaky v množstve steakhousoch po celom svete (môj manžel má zrátané, že ich v živote navštívil viac ako 200, ja určite oveľa, oveľa menej). Na koniec som sme došli k záveru, že so steakami je to ako so ženami -  neexistuje jeden najlepší, lebo každému sa páči niečo iné a verte mi, každý má svoje osobné kúzlo. A tak sme do nášho steakového kráľovstva vybrali 5 skvelých steakov, podľa nás najlepších vo svojej kategórií, pričom každý z nich uspokojuje trošku inú túžbu. Napísala som o tom napísala článok tu>>:

Ja osobne jedávam mäsa málo, ale super kvalitného. Vedeli ste, že mäso zo zvierat, chovaných na kvalitnej tráve, obsahuje veľa 3 omega mastných kyselín? Také mäso máme v našom kráľovstve a také dávam jedávať aj našim deťom.